Wyszukaj produkt
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Piece i kominki na pellet

Urządzenia na pellet ogrzeją Twój dom, mieszkanie lub biuro w oszczędny i ekologiczny sposób. Firma Ekoflam jest autoryzowanym dystrybutorem pieców na pellet wyprodukowanych w oparciu o najnowsze technologie przez wiodących Włoskich producentów: Edilkamin, La Nordica – Extraflame, Thermorossi i Ravelli – Ecoteck.

Użytkowanie naszych piecyków i kominków na pellet jest w pełni bezpieczne, a przede wszystkim wygodne. Dzięki różnorodnych rozwiązaniom, nasze piece na pellet mogą ogrzewać zarówno jedno pomieszczenie, jak całe mieszkanie lub budynek z wykorzystaniem systemu dystrybucji ciepłego powietrza lub wersjom z płaszczem wodnym do ogrzewania całej instalacji centralnego ogrzewania. Czytaj więcej

Wyniki: 1–18 z 196

 

Piecyki wolnostojące dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i wykończeniu, dlatego też na pewno znajdziecie model, który będzie świetnie pasował do wystroju całego pomieszczenia. Piecyki na pellet z oferty EkoFlam to również pewność cichej pracy oraz codziennej wygody w użytkowaniu. Właśnie one cenione są między innymi ze względu na możliwość sterowania pracą wentylatora. Wiele modeli wyposażonych jest również we wbudowaną sondę pomiaru temperatury w pomieszczeniu czy wyjmowany pojemnik.

Inwestując w nasze urządzenia zagwarantujesz sobie tanie, a przy tym ekologiczne ciepło, a także pełne bezpieczeństwo użytkowania. Jest to także sprzęt zapewniający czystość oraz łatwość w czyszczeniu. Przyda się zarówno w domach prywatnych, jak i w przestrzeniach publicznych czy też biurach.

Przekonaj się, że nawet najsroższa zima może być przyjemnie ciepła! Wśród bogatej oferty naszych urządzeń na pewno znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Strony:123...11»