Kominki i piecyki od Thermorossi

02.07.2016

EkoFlam Przemysław Kubiak została oficjalnym dystrybutorem marki Thermorossi w Polsce.

Ekoflam to firma specjalizująca się w urządzeniach na pelet, która poszerzyła swoją ofertę o kolejnego włoskiego producenta.

 

Firma Thermorossi jest obecna na włoskim rynku od 40 lat, a jej produkty chronione są wieloma patentami. Marka dba nie tylko o walory techniczne, ale również estetyczne.

Podczas targów „Progetto Fuoco”, które odbyły się na początku tego roku w Weronie, włoski producent urządzeń na pelet i drewno zaprezentował nowość w swojej ofercie- piecyk Thermorossi BellaVista R, który został nagrodzony tytułem „Piecyka Roku 2016”.

 

BellaVista R to piecyk wolnostojący na pelet, który posiada palenisko z mechanicznym systemem czyszczenia, hermetyczny filtr ciepłego powietrza. Umożliwia również podziwianie ognia dzięki przeszkleniu 270°. Urządzenie to łączy praktyczność i uniwersalność piecyków na pelet z oryginalnym dizajnem.
BellaVista R dostępna jest w dwóch wersjach – grawitacyjnej lub z przednim wentylatorem ciepłego powietrza. Obie wersje są ciche, gdyż przedni wentylator nie przekracza 36 DB w czasie pracy. Piecyk oprócz oryginalnego wyglądu wyróżnia się możliwościami grzewczymi, dzięki systemowi wydajnego oddawania ciepła ThermoCore.