Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Efiamma

Efiamma to nowa marka AICO SpA, firmy z dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze ogrzewania biomasą. Nowa marka o trzeźwym i minimalistycznym stylu dla tych, którzy chcą zarówno stylu, jak i praktyczności.
Najczęściej stosowany płomień jest nową dziedziną życia dzięki technologii. Zapewnia dobre samopoczucie, ciepło i komfort.
Piecyki na pellet jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ogrzać swój dom w prosty, bezpieczny i ekologiczny sposób.

Producent korzysta z doświadczenia i know-how wyspecjalizowanego zespołu z wieloletnim doświadczeniem w systemach grzewczych na biomasę. Efiamma zapewnia dostępność niezawodnych produktów o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Łatwy w użyciu
Producent stworzył szereg produktów zaprojektowanych tak, aby były intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewniając rzeczywistą pomoc w codziennych potrzebach grzewczych.

Przyjazny dla środowiska
Produkty Efiamma wytwarzają ciepło z odnawialnych źródeł energii. Ponadto pozwala na to zaawansowana technologia spalania

Odwiedź stronę producenta tutaj

Efiamma magazyn

Nowe centrum logistyczne, gdzie piece na pelety są starannie pakowane i przechowywane, aby były gotowe do wysyłki we Włoszech i za granicą.

Certyfikaty

Po zakończeniu normalnych testów laboratoryjnych wszystkie modele są następnie certyfikowane przez najważniejsze instytucje europejskie: certyfikaty te formalnie potwierdzają testy i zatwierdzenie produktu zgodnie ze standardami instytucji, dając konkretny dowód jakości, bezpieczeństwa i całkowitej zgodności z normami środowiskowymi .

Ekoprojekt 2022

Produkt są zgodne z ekologicznymi metodami projektowania oraz wszystkimi wydajnościami energetycznymi i limitami emisji, jak określono w Europejskim rozporządzeniu Ecodesign 2022 dla domowych zastosowań biomasy.

Efiamma oferuje szereg produktów z wymuszoną wentylacją. Dzięki produkcji ciepłego powietrza produkty te nadają się do ogrzewania pomieszczenia, w którym są zainstalowane.

Gama produktów Multi z wymuszoną wentylacją, z możliwością kierowania ciepła do drugiego pomieszczenia.

Idro, seria produktów, które mogą ogrzewać pomieszczenie, w którym znajduje się piec, i które można również w pełni zintegrować z istniejącym systemem grzewczym i systemem ciepłej wody.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.