Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Elledi

Elledi to marka AICO S.p.A., wiodąca grupa w produkcji generatorów ciepła na biomasę, drewna i pelletu drzewnego.

Elledi urodziła się w grudniu 2012 r., Aby odpowiedzieć na potrzebę grupy, by podejść i rozwinąć duży sektor detaliczny i sektor GDS we Włoszech iw głównych krajach europejskich, osiągając znaczącą liczbę 49,500 sztuk sprzedanych pod koniec 2016 r.

Elledi uważa, że ​​zaawansowane badania technologiczne stanowią strategiczną dźwignię dla firmy. Z tego powodu inwestuje znaczne zasoby ludzkie w sektorze badań i rozwoju, tworząc nowe prototypy i opracowując najbardziej zaawansowane rozwiązania i technologie w dziedzinie ogrzewania ze źródeł odnawialnych.

Każda faza całego cyklu produkcyjnego podlega stałej kontroli jakości, obsługiwanej przez wyspecjalizowany personel.

Elledi

Po zakończeniu badań laboratoryjnych wszystkie modele Elledi są certyfikowane przez najważniejsze instytuty europejskie: certyfikaty formalnie potwierdzają, że produkt został sprawdzony i zatwierdzony zgodnie ze standardami samego instytutu, stanowiąc namacalny dowód jakości, bezpieczeństwa i absolutnej zgodności z normami środowiska. Dzięki certyfikatom jakość staje się konkretną wartością, która odpowiada oczekiwaniom klientów, jest gwarancją pieczęci projektowania produktu, budowy, bezpieczeństwa i właściwości eksploatacyjnych.

Odwiedź stronę producenta tutaj

Zaangażowanie Elledi w produkcję pieców, pieców grzewczych i kominków znajduje potwierdzenie w intensywnych działaniach badawczo-rozwojowych, dzięki którym codziennie projektujemy zrównoważone produkty o zmniejszonym zużyciu i niskiej emisji, aby zadowolić klientów i chronić środowisko, w którym żyjemy ,

Właśnie Elledi stworzyło technologie i plusy produktów, które gwarantują produkty łatwe w użyciu, wszechstronne, odporne na zużycie i zużycie czasu i ciepła, które można ustawić w klasycznym i nowoczesnym, tradycyjnym i designerskim otoczeniu. Wszystko, aby zapewnić Twojemu domowi ciepło, na jakie zasługuje.

Oferta Elledi obejmuje:

Piece na pellet z naturalną konwekcją stanowią najprostszy system do swobodnego zarządzania ciepłem domowym i do odczuwania relaksacji jednolitego ciepła dzięki naturalnym ruchom konwekcyjnym.

Piece na pelety z wymuszoną wentylacją to najprostszy sposób na swobodne zarządzanie ciepłem domowym i uzyskanie pożądanego ciepła w najkrótszym czasie. Natychmiastowe i równomierne ciepło do ogrzania pojedynczego środowiska, nawet o dużych gabarytach.

Piece Hydro z płaszczem wodnym pozwalają ogrzewać dom w celu zastąpienia lub zintegrowania tradycyjnego kotła na olej lub gaz ziemny. Piece Hydro, które można idealnie zintegrować z istniejącymi systemami grzewczymi, oferują maksymalny komfort dzięki zmniejszonej konserwacji i czyszczeniu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.