Kompletne rozwiązania dla wszystkich kominów i piecyków!

Grupa Poujoulat, założona w 1950 jest liderem europejskim w produkcji systemów kominowych ze stali szlachetnej, który zatrudnia 1450 pracowników i osiąga obrót ok. 200 milionów euro. W 30 krajach posiada powierzchnie magazynowe i biurowe o łącznej wartości 170.000 m².

Od ponad 60 lat Cheminées Poujoulat wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, etc…

POUJOULAT Sp. z o.o. posiada w ofercie około 5.000 produktów, które są pogrupowane w 15 kategoriach asortymentowych.

Cheminées Poujoulat opracowuje obecnie rozwiązania, które pomagają zoptymalizować ogólną charakterystykę energetyczną budynków w przyszłości. Innowacyjność, wydajność energetyczna i odnawialne źródła energii są w centrum uwagi Grupy Poujoulat.

Nieustannie śledząc rynek w zgodzie z jego oczekiwaniami, konstruujemy kompleksowe rozwiązania systemów kominowych ze stali szlachetnej. Aby osiągnąć przewagę nad konkurencją, nasze produkty powstają przy ścisłej kooperacji z producentami urządzeń grzewczych, dystrybutorami i fachowcami branży instalacyjnej oraz budowlanej.

W każdym przypadku – nowej inwestycji bądź renowacji istniejącej instalacji grzewczej/kominowej, Cheminées Poujoulat proponuje kompletne gamy rozwiązań: przewody spalinowe i dymowe, przyłącza, wkłady kominowe, przewody do kotłów z zamknięta komorą spalania, wyciągi spalin, tłumiki, nasady dachowe, …

Cała oferta dostarcza rozwiązań niezawodnych, kompleksowych i łatwych w montażu. Wszystkie nasze produkty są intensywnie i systematycznie badane w Laboratorium CERIC zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa: co roku wykonywanych jest ponad 1000 testów w ramach działalności Badania i Rozwój oraz monitorowania jakości.

Poujoulat oferuje wszystkim swoim partnerom szeroko rozumiane wsparcie techniczne oraz pomoc w sprzedaży, a także efektywne narzędzia z zakresu marketingu, promocji i komunikacji.

Wybierając nasze produkty, możesz być pewien, że otrzymujesz bezpieczne, wydajne i ekonomiczne rozwiązania, które daje satysfakcję i komfort na co dzień i na wiele lat …

Zapraszamy do świata Poujoulat!