wkłady kominkowe

Wyniki: 1–20 z 108
 
Strony:123...6»

Potrafią nadać każdemu wnętrzu przytulnego charakteru oraz sprawiają, że wieczory spędzone w domu stają się jeszcze bardziej przyjemne. Nowoczesne kominki, które oferujemy naszym Klientom zostały wyprodukowane przez renomowane firmy, mające doświadczenie w tworzeniu dekoracyjnych urządzeń grzewczych. Dzięki temu proponowane przez nas rozwiązania cechują się eleganckim wyglądem, funkcjonalnością oraz solidnością wykonania.

Posiadamy kominki na pellet lub drewno, w wersji powietrznej lub wyposażone w płaszcz wodny. Klientom oferujemy wkłady kominkowe o zróżnicowanych parametrach technicznych, takich jak wymiary, powierzchnia i moc grzewcza oraz zużycie drewna lub pelletu. Staramy się, aby nasz asortyment był jak najbardziej zróżnicowany, dlatego Klientom proponujemy kominki posiadające wkład z szybą płaską, panoramiczną, półokrągłą bądź boczną, a także różnymi sposobami otwierania drzwi. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami grzewczymi w wersji wolnostojącej, a także do zabudowy lub powieszenia na ścianie, w naszym asortymencie znalazły się także klasyczne piecyki, kuchnie z paleniskiem oraz urządzenia hermetyczne i kotły na pellet.

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu urządzeń grzewczych, które są dostosowane do ich potrzeb, ale również ich serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym na terenie Łodzi i okolic miasta. Z przyjemnością doradzimy Klientom w wyborze najbardziej optymalnego dla nich urządzenia zarówno pod względem jego parametrów użytkowych, jak i rodzaju wykończenia.rzystaniem systemu dystrybucji ciepłego powietrza lub wersjom z płaszczem wodnym do ogrzewania całej instalacji centralnego ogrzewania.