Kominki

Wyniki: 1–20 z 109
 
Strony:123...6»

Urządzeniami grzewczymi, które łączą w sobie cechy funkcjonalne z atrakcyjnymi aspektami wizualnymi, są kominki. Idealnie komponują się z wystrojem salonu, a także wprowadzają do niego niepowtarzalną atmosferę. Ich atutem jest także to, że mogą w bardzo skuteczny sposób ogrzać pomieszczenia domowe. W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane produkty, które charakteryzują się szerokimi możliwościami wykorzystywanej mocy, od 7 kW do nawet 28 kW.

Wykorzystanie naturalnych surowców

Sprzedawane przez firmę Ekoflam kominki zasilane są dwoma możliwymi surowcami:

  • drewnem,
  • pelletem.

Wśród dostępnych w naszym sklepie w Łodzi kominków większość z nich jest przystosowana do spalania drewna. Różnią się one także sposobem wytwarzania ciepła: z wykorzystaniem płaszcza wodnego lub wkładu powietrznego.

Oryginalny design

Dla osób ceniących oryginalne widoki ciekawą opcją okaże się przeszklenie z giętą szybą, dzięki któremu będzie można podziwiać efektownie płonący ogień w kominku. Podobny efekt dają również pozostałe elementy wyposażenia, do wykonania których stworzono materiały dobrej jakości, w tym chociażby płytę stalową.

Funkcjonalne opcje

Proponowane kominki wyposażone zostały w szereg funkcjonalnych dodatków. Przede wszystkim takim udogodnieniem jest łatwość czyszczenia. Innym atutem jest spełnianie rygorystycznych norm dotyczących wydalanych do atmosfery spalin. Wśród innych możliwych opcji, które są także dostępne przynajmniej w części produktów, są:

  • centralne doprowadzenie powietrza,
  • zastosowanie trybu konwekcyjnego oraz akumulacyjnego,
  • użycie żeliwnego rusztu.

Prosty montaż

Bardzo istotną zaletą tego typu rozwiązań grzewczych jest stosunkowo łatwy montaż. Prosto można zaadaptować również piec do przewodu kominowego, a samo urządzenie może być również wyposażone w energooszczędne systemy grzewcze, dzięki którym można obniżyć rachunki za zużycie energii.