Kominki na drewno

Wyniki: 1–20 z 98
 
Strony:123...5»

Tradycyjnym, choć wciąż popularnym surowcem energetycznym jest drewno. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne kominki na drewno, które dostępne są zarówno w formie wkładu przekazującego do instalacji ogrzane powietrze, jak i wykorzystującego system płaszcza wodnego.

Bezpieczeństwo

W porównaniu do tradycyjnych urządzeń, wkład kominkowy na drewno to rozwiązanie charakteryzujące się większymi możliwościami ochrony zdrowia użytkowników, dzięki szybie zabezpieczającej wydostawanie się ognia oraz dymu do pomieszczenia. Zapobiega to także możliwości przypadkowego oparzenia się, na które mogą być narażone dzieci.

Wydajność

Wykorzystanie drewna do opału wiąże się z możliwością osiągnięcia bardzo wysokich wartości energetycznych za sprawą stosunkowo niskiego zużycia. Dzięki temu jest to również ekonomiczne rozwiązanie, które związane jest niskimi kosztami. Konieczne jest przy tym wybranie wkładu kominkowego mocy, która będzie odpowiadała potrzebom domowym oraz wielkości pomieszczenia. W naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia o bardzo zróżnicowanej mocy.

Wartości estetyczne

Niewątpliwym atutem zastosowania wkładu kominkowego na drewno są atrakcyjne walory estetyczne. Widok ten daje efektowny nastrój i dodaje uroku powierzchni salonu czy innego pomieszczenia, w którym kominek został zainstalowany. Taki widok jest możliwy w przypadku użycia tego naturalnego materiału, który bardzo dobrze pali się i zapewnia piękny wygląd, komponujący się z innymi obiektami w pomieszczeniu.