Kotły

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15
 

Jedną z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć podczas budowy domu, jest wybór sposobu jego ogrzewania. Niezwykłą popularnością cieszą się instalacje C.O., których najważniejszym elementem są kotły do centralnego ogrzewania. Wybór odpowiedniego kotła C.O. powinien być dokładnie przemyślany, ponieważ to właśnie od niego zależeć będzie ilość ciepła dostarczanego do poszczególnych pomieszczeń. Posiadamy szeroki wybór produktów tego typu, różniących się między sobą mocą, dzięki czemu można dobrać model mogący sprostać potrzebom danego budynku.

W naszej ofercie posiadamy kotły C.O. spełniające rygorystyczne normy klasy 5, zgodne z Ekoprojektem 2020. Klasa określa nie tylko emisję spalin, ale także jego efektywność energetyczną. Zgodnie z tymi wytycznymi, modele klasy 5 posiadają emisję pyłu mniejszą niż 40 mg/m3, emitują zanieczyszczenia gazowe organiczne poniżej 20mg/m3, a tlenek węgla poniżej 500 mg/m3. Przy tym ich sprawność cieplna musi przekraczać 87%. Dzięki temu, wybierając oferowane przez nas kotły do centralnego ogrzewania, można mieć pewność, że będą to urządzenia ekologiczne, a przy tym niezwykle wydajne.

Posiadamy urządzenia posiadające dodatkowe funkcje, takie jak stand-by, indywidualną regulację zużycia pelletu, auto restart, opóźnienie wyłączenia, czy tygodniowy programator. Poszczególne modele różnią się między sobą mocą, dzięki czemu można u nas znaleźć kotły C.O. dostosowane do obiektów o różnym metrażu. Nasze produkty do centralnego ogrzewania stanowią bardzo korzystne rozwiązanie również dlatego, że pellet, którym są zasilane, stanowi obecnie najbardziej ekologiczne paliwo stałe.

W asortymencie posiadamy także zasobniki na pellet, co pozwoli wydłużyć samodzielnie funkcjonowanie urządzenia nawet czterokrotnie. Dzięki nim nie trzeba tak często uzupełniać pelletu, co przekłada się na znaczną wygodę korzystania z urządzenia.

Jeśli chcesz, by centralne ogrzewanie w Twoim domu było wydajne i zapewniało Ci komfort cieplny, a przy tym było przyjazne dla środowiska, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.