Kotły na pellet

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13
 

Oferowane urządzenia charakteryzują się bardzo łatwym montażem oraz wysoką niezawodnością. Dzięki temu, że są zasilane pelletem, który stanowi najbardziej przyjazne dla środowiska paliwo stałe, nasze kotły C.O. są wydajne, a ich eksploatacja jest korzystna cenowo, a przy tym ekologiczna. Dzieje się tak dlatego, że w wyniku spalania pelletu powstają niewielkie ilości dwutlenku węgla oraz popiołu. Pellet stanowi naturalne paliwo, które jest otrzymywane z odpadów drzewnych, takich jak trociny, wióry lub drewniane zrębki, prasowanych pod bardzo wysokim ciśnieniem. Gotowy produkt ma kształt niedużych kulek lub walców. W wyniku jego spalania można uzyskać energię na poziomie 4,6 kWh.

Wiele osób wybiera kocioł na pellet ze względu na to, że jest praktycznie bezobsługowy, zwłaszcza, jeśli do danego modelu podłączony jest podajnik. W takim przypadku urządzenie może samodzielnie funkcjonować nawet przez kilka dni. Na tle innych rozwiązań, nasze produkty wyróżnia także niezwykle przystępna cena.

Najlepsze kotły nie wymagają ręcznego podpalania, ponieważ paliwo jest rozpalane samoczynnie. Dzięki temu można ustawiać dokładną godzinę uruchomienia oraz czas pracy urządzenia. Urządzenia tego typu są także wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed wszelkimi zagrożeniami, m.in. system, który zapobiega przedostaniu się ognia do wnętrza zasobnika. Dzięki temu, że wykorzystywany materiał opałowy nie powoduje dużych zabrudzeń, utrzymanie porządku w kotłowni będzie o wiele łatwiejsze, dzięki czemu można wykorzystać to pomieszczenie także do innych celów. Ponadto, przy spalaniu pelletu powstaje bardzo niewielka ilość popiołu, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości urządzenia.

Posiadamy najlepsze kotły C.O. na pellet w atrakcyjnej cenie, wśród nich znajdują się modele z płaszczem wodnym, dzięki któremu urządzenia mogą być podłączone nie tylko do systemu centralnego ogrzewania, ale być wykorzystywane do produkcji ciepłej wody. Nasze produkty spełniają niezwykle rygorystyczne normy klasy 5, narzucone przez Ekoprojekt 2020. Jest to dowód na to, że są nie tylko wydajne, ale także przyjazne dla środowiska, ponieważ emitują niewielkie ilości zanieczyszczeń.

Oferowane przez nas, najlepsze kotły C.O. w przystępnej cenie, doskonale sprawdzają się w domach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej np. placówkach oświaty, urzędach, punktach handlowych, halach produkcyjnych oraz wielu innych budynkach.

Kotły C.O. to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla nowych domów, ale także dla budynków, w których przeprowadzana jest modernizacją istniejącej kotłowni. Produkty wyróżniają atrakcyjne ceny, a także wydajność i autonomiczne działanie, dzięki któremu ogrzewanie budynku będzie znacznie wygodniejsze.