Piecyki na drewno

Wyniki: 1–20 z 154
 
Strony:123...8»

Stanowią ciekawą i niezwykle efektowną alternatywę dla kominków. Wolnostojące piece na drewno wzbogacają wystrój wnętrza, nadając mu wiele uroku, zwłaszcza, gdy płonie w nich ogień. Oferowane produkty wyróżniają się także łatwym montażem. Wystarczy podłączyć urządzenie do komina oraz zabezpieczyć posadzkę w jego okolicy. Dzięki temu, że urządzenia posiadają odrębną konstrukcję, w odróżnieniu od wkładów kominkowych, nie potrzebują dodatkowych materiałów do instalacji, a ich montaż jest znacznie korzystniejszy ekonomicznie. Ze względu na sposób podłączenia, urządzenia sprawdzają się w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zainstalować wkładu kominkowego.

Piecyki na drewno, dostępne w dobrej cenie, stają się coraz popularniejsze, dlatego od kilku lat coraz częściej goszczą w domach. Chociaż bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w nowoczesny sposób, dysponujemy także modelami, które pasują do również do bardziej tradycyjnych aranżacji.

Wśród naszych produktów znajdują się piecyki wolnostojące na drewno, dostępne w atrakcyjnej cenie. Są to produkty nadające się do ogrzewania domów energooszczędnych. Dzięki temu, że zostały wyposażone w kurtynę powietrza, szyba dłużej pozostaje czysta. Są także niezwykle łatwe w obsłudze, ze względu na bardzo intuicyjny system sterowania procesem spalania. Ruszt znajdujący się w ich wnętrzu został wykonany z żeliwa, a komorę spalania wyłożono szamotem.
Piece wolnostojące na drewno są popularne również dlatego, że wprowadzają do pomieszczenia niespotykaną atmosferę i sprawiają, że staje się ono bardziej przytulne.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli, które różnią się między sobą designem. Szeroki wybór modeli sprawia, że w naszej ofercie znajdzie się model pasujący do danego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało urządzone. Poszczególne piecyki wolnostojące na drewno różnią się między sobą także mocą, dzięki czemu można dobrać ich efektywność do potrzeb wybranego pomieszczenia.

Wolnostojące piece na drewno są najczęściej wykonane ze stali lub żeliwa. W ich przedniej części znajduje się okienko, zrobione z hartowanego szkła, umożliwiające obserwowanie płomieni.

Jeśli szukasz ekologicznego urządzenia grzewczego w dobrej cenie, wyposażonego w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe będzie osiągnięcie maksymalnej efektywności oraz wygody obsługi, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiedni model.