Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Ferroli Anselmo Cola

Ferroli Anselmo COLA powstała w 1963 roku jako firma zajmująca się obróbką metali do budowy systemów grzewczych. Zwycięskim wyborem, który umieścił Colę wśród wiodących firm w sektorze w powojennych Włoszech, było użycie „ubogich” paliw, takich jak drewno i węgiel, przy jednoczesnym podniesieniu idei pieca z pojęcia zwykłego źródła ciepła do obiektu o wyrafinowanym pięknie i wystroju. Doświadczenie zdobyte w dziedzinie pieców i kotłów na drewno pozwoliło Ferroli Anselmo COLA opracować określone produkty w dziedzinie pelletów, w tym zaprojektować i opatentować najnowocześniejszy palnik i uchwyt na palniki, które mogą zapewnić lepsze spalanie i powodując zmniejszenie resztkowego popiołu i emisji niespalonych gazów i pyłów. Badania i innowacje zawsze były znakiem rozpoznawczym firmy Ferroli Anselmo COLA, stawiając ją wśród najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm w branży.

Odwiedź stronę producenta tutaj.

Ferroli anselmo cola

Jesienią 2006 r. Cola srl ​​została przejęta przez Ferroli Group, „międzynarodową spółkę zapewniającą dobre samopoczucie” kierowaną przez Cav. Dante Ferroli, który od 1955 r. (Roku założenia) widział, że jego marki należą do najlepszych na świecie w sektorach ogrzewania, klimatyzacji i energii odnawialnej. Rozwój technologiczny zapewnił wsparcie dla testowania i wdrażania nowych i bardziej konkurencyjnych rozwiązań, nawet przewidując warunki polityki ustanowionej na konferencji w Kioto w 1997 r. I zatwierdzonej przez dyrektywy Wspólnoty Europejskiej. Dziś produkty marki Cola są certyfikowane znacznie poniżej limitów szkodliwych emisji, które wejdą w życie w Europie w 2015 roku. Zintegrowany proces produkcji Ferroli Anselmo COLA, będący najnowocześniejszym sposobem w zakresie metod i ścisłej kontroli jakości, poprawia i tak już wysoki standard marki Cola produkty z dostawą ważnych komponentów, takich jak komory spalania i wymienniki ciepła, wytwarzane wewnątrz spółek zależnych.

Opracowane technologie i rygorystyczne testy laboratoryjne zapewniają doskonałą wydajność, niskie zużycie, długą autonomię, a przede wszystkim niską emisję produktów Cola. Te cechy sprawiają, że piece Cola są zgodne z najnowszymi europejskimi i lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i zasad ochrony środowiska w każdym kraju. Wszystkie piece produkujemy w naszym zakładzie w Arcole, w prowincji Werona. Wewnętrzny wydział odlewniczy dostarcza żeliwo do komór spalania oraz elementów pieców i kotłów, umożliwiając w ten sposób kontrolę i certyfikację całej produkcji. Magazyn o powierzchni 5000 m2 gwarantuje zapasy każdego modelu, aby spełnić wszystkie wymagania, na zakup i części zamienne.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.