Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominki na pellet

Wkłady kominkowe na pellet do zabudowy to połączenie tradycyjnego domowego kominka z nowoczesną technologią i wygodą użytkowania. Kominki na pellet pozwalają zarówno palić w kominku dla przyjemności, jak również stać się podstawowym źródłem ciepła w domu. W ofercie znajdują się zarówno kominki ogrzewające pomieszczenia ciepłym powietrzem, jak i z płaszczem wodnym z możliwością pracy w układzie centralnego ogrzewania.

Najciekawszą ofertę proponują producenci Ravelli i Thermorossi.

Zobacz produkty

Kominki na drewno

Wkłady kominkowe na drewno to tradycyjne rozwiązanie dla miłośników naturalnego ognia w domu. Szeroka oferta wkładów kominkowych pozwala na nieograniczoną fantazję w projektowaniu wymarzonego kominka. Kominki na drewno powietrzne to doskonałe rozwiązanie do rekreacyjnego korzystania, natomiast kominki z płaszczem wodnym są przeznaczone przede wszystkim do pracy ciągłej, jako podstawowe źródło ciepła.

Pełną ofertę rynkową można znaleźć u producentów Romotop, Unico i Spartherm.

Zobacz produkty

Kominki hybrydowe

Wkłady kominkowe do zabudowy hybrydowe, to urządzenia pozwalające na spalanie zarówno drewna, jak i pelletu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla niezdecydowanych użytkowników, którzy chcą mieć możliwość spalania drewna w kominku, ale również czasami skorzystać z automatyki i wygody palenia pelletem.

Najbardziej sprawdzone rozwiązania oferuje producent Jolly-Mec.

Zobacz produkty

Kominki modułowe

Kominki modułowe, czasem są nazywane kominkami „z paczki”. Są to gotowe rozwiązania dostarczone przez producenta składające się z konkretnego wkładu kominkowego na drewno oraz idealnie dopasowanej obudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu kupując kominek, od razu wiemy, jak będzie wyglądał finalnie w naszym salonie. Producenci oferują zarówno wykończenia kominka w obudowie stalowej, jak i ceramicznej lub betonowej. 

Specjalistami kominów modułowych są producenci Romotop, Unico oraz Spartherm

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.