Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Powietrzne wkłady kominkowe na pellet

Wkłady kominkowe do zabudowy na pellet to ciekawe rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę korzystania z kominka. W pełni automatyczne, z wbudowanym zasobnikiem na pellet pozwalają na komfortowe ogrzewanie salonu bez konieczności częstego dokładania drewna oraz czyszczenia kominka. Nowoczesne rozwiązania pozwalają otrzymać bardzo rzeczywisty ognień o szerokości nawet 32 centymetrów.

Wyjątkową wizję ognia oferują produkty firm Ravelli oraz Thermorossi.

Zobacz produkty

Wkłady kominkowe na pellet z dystrybucją powietrza

Kominki na pellet do zabudowy mogą także spełniać rolę grzewczą w domu. Takie wkłady kominkowe są wyposażone w dwa wentylatory ciepłego powietrza, które mogą zostać wykorzystane do zbudowania systemu dystrybucji ciepłego powietrza do kilku pomieszczeń. Takie rozwiązanie gwarantuje podstawowy lub uzupełniający, niezależny system ogrzewania domu.

Najlepsze rozwiązania dystrybucji powietrza oferują produkty Ravelli, Thermorossi oraz EdilKamin.

Zobacz produkty

Wkłady kominkowe na pellet z płaszczem wodnym

Kominki do zabudowy wyposażone w płaszcz wodny znajdą zastosowanie przede wszystkim jako podstawowe źródło ciepła w domu. Wykorzystując system centralnego ogrzewania w postaci grzejników lub podłogówki mogą swobodnie ogrzewać cały dom. Kominki na pellet z płaszczem wodnym mogą również zostać wykorzystane do produkcji cieplej wody użytkowej lub współpracować z inny źródłem ciepła w domu.

Sprawdzone urządzenia znajdziemy w ofercie producentów Ravelli, Edilkamin oraz Thermorossi.

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.