fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominki i piecyki Nobis

Nobis produkcja

Firmę stworzyli ludzie z doświadczeniem w branży, którzy projektują urządzenia z pasją. Najważniejsze cele to bezpieczeństwo, cisza i komfort dla klientów. Kominki i piece Nobis to zaawansowane technologicznie urządzenia najwyższej klasy.

Pełna oferta Nobis – SPRAWDŹ

Kominki i piecyki Nobis = najlepsza technologia

NCS

Nobis Combustion System – nowy ogień, zawsze idealny.

Nowe palenisko i nowy korpus kominków i piecyków na pellet umożliwia nowe i unikalne spalanie. Kocioł jest zawsze czysty, dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia. Płomień jest idealny dzięki zarządzaniu przepływami powietrza do spalania, a widok płomienia jest przejrzysty i niezakłócony dzięki systemowi czyszczenia szyby. Wszystko to zapewnia minimalną konserwację.
Zalety systemy NCS:
– pozwala na użycie większości rodzajów pelletów, gwarantując automatyczną kalibrację spalania.
– ponad to reguluje spalanie poprzez monitorowanie zmiennych warunków spalin.
– pozwala klientowi wyczyścić piec raz na dwa tygodnie, po prostu opróżniając szufladę na popiół.
– zapewnia automatyczne czyszczenie paleniska nie w ustalonych odstępach czasu, jak w przypadku większości innych produktów pelletowych, ale tylko w razie potrzeby.

 

NBT

Nobis Brushless Technologynowy ogień, zawsze cichy

Nowy rodzaj, specjalnego „bez szczotkowego” silnika podającego pellet zapewnia bardzo cichą pracę całego mechanizmu. Bezszczotkowy silnik jest sterowany elektronicznie przez płytkę elektroniczną pieca, która stale monitoruje pobór mocy i moment obrotowy. Dzięki temu dostosowuje działanie do różnych rodzajów pelletów, które mogą być użyte.

Dodatkowe innowacje

Nobis Timeless Construction – nowy ogień, stworzony do końca

Korpus pieca jest wykonany z certyfikowanych materiałów o wysokiej grubości. Spawanie jest całkowicie zrobotyzowane. Dzięki temu gwarantują stałą jakość. Hermetyczne uszczelnienie każdego korpusu pieca jest sprawdzane na końcu linii produkcyjnej. Grube żeliwne wymienniki gwarantują wytrzymałość i trwałość. Wszystko to sprawia, że ​​korpus pieca jest wytrzymały i długo posłuży.SHIELDED LOADING – nowy ogień, niewidoczny załadunek

Nowy układ spalania ukrywa klasyczną rurkę z której wypadają pelety do paleniska, dzięki temu widok komory spalania jest przyjemniejszy dla oka i jednocześnie gwarantuje niezrównaną jakość płomienia.
LONG-LASTING GLASS CLEANING – czysta szyba na długi czas

Dzięki specjalnej konstrukcji inżynierskiej, która wykorzystuje ruch powietrza, przednia szyba pozostaje czysta przez długi czas i zapewnia doskonałą przyjemność z piękna ognia.

Dowiedz się więcej na stronie producenta tutaj

Firma Nobis przede wszystkim stawia na rozwój technologiczny swoich urządzeń.

Kominki i piecyki Nobis są dostępne w wersji z płaszczem wodnym i powietrzne. Urządzenia są dostępne w wielu wariantach i stylach wykończeń. Możemi wybierać w wykończeniach ze stali, kamienia i kafli ceramicznych. 

Nobis- „z nami”

Aby osiągnąć sukces, trzeba działać razem i zespołowo. To jest główna myśl przyświecająca włoskiej firmie Nobis. 

Ich recepta na sukces jest prosta: działajmy razem i z pasją aby każdego dnia stawiać czoła nowym wyzwaniom i stawać się coraz lepszymi. Cele firmy są bardzo ambitne, ale w ich osiąganiu pomaga im doświadczenie ich zespołu. Dlatego to właśnie ludzie i ich pasja są największym aktywem firmy Nobis.

„Nasz klient jest zawsze razem z nami, w centrum naszego zainteresowania, we wszystkich naszych działaniach, decyzjach i polityce firmy. Klient jest pierwszym punktem odniesienia dla naszego rozwoju i naszego wzrostu. Każda ewentualna kwestia, czy to techniczna czy logistyczna, jest okazją do rozwoju biznesowego i zawodowego. Klient jest partnerem, z którym Nobis Srl zamierza stawić czoła przyszłości i nowym wyzwaniom stawianym dziś przez globalny rynek.”

Podsumowując dla firmy Nobis w centrum zainteresowania stoi klient i jego potrzeby. A z drugiej strony rozwój technologiczny w ścisłej współpracy z ich ekspertami. Dlatego Nobis to bardzo dobry wybór dla wszystkich którzy szukają komfotu i ciepła. 

Innowacje

Zespół R&D w firmie Nobis jest zbudowany z ekspertów w dziedzinie ogrzewania i budowy piecy. Ponadto są to ludzie pracujący w branży od minimum 20lat. Dlatego ich wiedza w temacie biomasy i ekologicznego ogrzewania jest ogromna.

Jednym z osiągnięć tego działu jest poprawa optymalizacji konsumpcji pelletu w celu 100% efektywności spalania. Dzięki temu nie zużywamy paliwa na nieefektywne palenie. 

 Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się ze wszystkimi zaletami urządzeń Nobis w naszym salonie na ulicy Łódzkiej 67 w Konstantynowie Łódzkim.  

Dodatkowo zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na FACEBOOK’U. Ponadto mogą tam Państwo śledzić najnowsze promocje. 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.