Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Nobis

Nobis produkcja

Nobis to producent zaawansowanych technologicznie piecyków i kominków na pellet. Firmę stworzyli ludzie z doświadczeniem w branży, którzy projektują urządzenia z pasją. Najważniejsze cele to bezpieczeństwo, cisza i komfort dla klientów. 

Nobis oferuję najnowocześniejsze rozwiązania!

.Pełna oferta Nobis – SPRAWDŹNobis Combustion System – nowy ogień, zawsze idealny.

Nowe palenisko i nowy korpus pieca umożliwiają nowe i unikalne spalanie. Kocioł jest zawsze czysty, dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia, płomień jest idealny dzięki zarządzaniu przepływami powietrza do spalania, a widok płomienia jest przejrzysty i niezakłócony dzięki systemowi czyszczenia szyby, wszystko to zapewnia minimalną konserwację.


Zalety systemy NCS:
– pozwala na użycie większości rodzajów pelletów na rynku, gwarantując automatyczną kalibrację spalania
– reguluje spalanie poprzez monitorowanie zmiennych warunków spalin
– pozwala klientowi wyczyścić piec raz na dwa tygodnie, po prostu opróżniając szufladę na popiół
– zapewnia automatyczne czyszczenie paleniska nie w ustalonych odstępach czasu, jak w przypadku większości innych produktów pelletowych, ale tylko w razie potrzebyNobis Brushless Technologynowy ogień, zawsze cichy

Nowy rodzaj, specjalnego „bez szczotkowego” silnika podającego pellet zapewnia bardzo cichą pracę całego mechanizmu. Bezszczotkowy silnik jest sterowany elektronicznie przez płytkę elektroniczną pieca, która stale monitoruje pobór mocy i moment obrotowy, dostosowując działanie do różnych rodzajów pelletów, które mogą być użyte.
Nobis nbt
Nobis Timeless Construction – nowy ogień, stworzony do końca

Korpus pieca jest wykonany z certyfikowanych materiałów o wysokiej grubości. Spawanie jest całkowicie zrobotyzowane, aby zagwarantować stałą jakość w czasie. Hermetyczne uszczelnienie każdego korpusu pieca jest sprawdzane na końcu linii produkcyjnej. Grube żeliwne wymienniki gwarantują wytrzymałość i trwałość w czasie. Wszystko to sprawia, że ​​korpus pieca urodził się z czasem.SHIELDED LOADING – nowy ogień, niewidoczny załadunek

Nowy układ spalania ukrywa klasyczną rurkę opadającą na pelety, dzięki czemu widok komory spalania jest przyjemniejszy dla oka, a jednocześnie gwarantuje niezrównaną jakość płomienia.
LONG-LASTING GLASS CLEANING – czysta szyba na długi czas

Dzięki specjalnej konstrukcji inżynierskiej, która wykorzystuje ruch powietrza, przednia szyba pozostaje czysta przez długi czas, zapewniając doskonałą przyjemność z piękna ognia.

Dowiedz się więcej na stronie producenta tutaj

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.