Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Piecyki na pellet

Wolnostojące piecyki opalane pellet to najnowsze rozwiązanie grzewcze wśród urządzeń kominkowych. Piecyki są w pełni automatyczne, same się rozpalają i wygaszają pilnując komfortowej temperatury w domu. Powietrzne piecyki na pellet doskonale nadają się do ogrzewania małych przestrzeni, jak również domów i mieszkań nawet do 120 m2 (250 m2 dla urządzeń z płaszczem wodnym).

Dzięki możliwości programowania dowolnych godzin pracy piecyków, idealnie nadają się do montażu w firmach, sklepach i innych pomieszczeniach użytkowych.

 

Wiodącym producentem piecyków na pellet jest włoska firma Ravelli.

Zobacz produkty

Piecyki na drewno

Kominkowe piecyki na drewno to najlepsze połączenie piękna żywego ognia z niebanalnym designem. Szczególnie pięknie prezentują się piecyki kaflowe z obudową z prawdziwej ceramiki wypalanej w piecach. Dla amatorów skandynawskiego wzornictwa idealne będą piecyki w obudowie stalowej. Szeroka gama kształtów i kolorów sprawia, że piecyki wolnostojące znajdą miejsce w każdym domu, nadając mu niepowtarzalne wnętrze.

 

Na szczególną uwagę zasługują piecyki firm Romotop oraz Aduro.

Zobacz produkty

Piecyki hybrydowe

Wolnostojące piecyki hybrydowe to urządzenia w których można spalać zarówno drewno, jak i pellet. Najlepszy wybór dla osób ceniących sobie uroki palenia drewnem, ale z możliwością wygodnego ogrzewania za pomocą pełnej automatyki pelletowej. 

Piecyki występują zarówno w wersji powietrznej, jak również z płaszczem wodnym. Z powodzeniem mogą służyć jako jedyne źródło ciepła w domu.

Najbardziej uznanymi producentami piecyków na drewno i pellet są Aduro, Klover i Jolly-Mec.

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.