Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Piecyki na pellet

Wolnostojące piecyki opalane pellet to najnowsze rozwiązanie grzewcze wśród urządzeń kominkowych. Piecyki są w pełni automatyczne, same się rozpalają i wygaszają pilnując komfortowej temperatury w domu. Powietrzne piecyki na pellet doskonale nadają się do ogrzewania małych przestrzeni, jak również domów i mieszkań nawet do 120 m2 (250 m2 dla urządzeń z płaszczem wodnym).

Dzięki możliwości programowania dowolnych godzin pracy piecyków, idealnie nadają się do montażu w firmach, sklepach i innych pomieszczeniach użytkowych.

 

Wiodącym producentem piecyków na pellet jest włoska firma Ravelli.

Zobacz produkty

Piecyki na drewno

Kominkowe piecyki na drewno to najlepsze połączenie piękna żywego ognia z niebanalnym designem. Szczególnie pięknie prezentują się piecyki kaflowe z obudową z prawdziwej ceramiki wypalanej w piecach. Dla amatorów skandynawskiego wzornictwa idealne będą piecyki w obudowie stalowej. Szeroka gama kształtów i kolorów sprawia, że piecyki wolnostojące znajdą miejsce w każdym domu, nadając mu niepowtarzalne wnętrze.

 

Na szczególną uwagę zasługują piecyki firm Romotop oraz Aduro.

Zobacz produkty

Piecyki hybrydowe

Wolnostojące piecyki hybrydowe to urządzenia w których można spalać zarówno drewno, jak i pellet. Najlepszy wybór dla osób ceniących sobie uroki palenia drewnem, ale z możliwością wygodnego ogrzewania za pomocą pełnej automatyki pelletowej. 

Piecyki występują zarówno w wersji powietrznej, jak również z płaszczem wodnym. Z powodzeniem mogą służyć jako jedyne źródło ciepła w domu.

Najbardziej uznanymi producentami piecyków na drewno i pellet są Aduro, Klover i Jolly-Mec.

Zobacz produkty

Piecyki wolnostojące opalane drewnem i pelletem

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo piecyki wolnostojące opalane drewnem lub pelletem a także piecyki hybrydowe. Każde z tych rozwiązań jest wyjątkowe i wybór należy tylko do Państwa! 

Piecyki opalane pelletem

Piecyki wolnostojące na pellet to najnowsze rozwiązanie grzewcze wśród urządzeń kominkowych. Urządzenia te są w pełni automatyczne dzięki temu użytkjownik może cieszyć sie ciepłem domowego ogniska bez dodatkowych obowiązków. Najnowsze technologie zastosowane w piecykach na pellet pozwalają im włączać się i wyłączać samodzielnie tak aby zapewnić stałą, komfortową temperaturę w domu. Piece na pellet są dostępne w wersjii powietrznej i z płaszczem wodnym. Dodatkowo są to urządzenia ekologiczne- wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat Ecoprojekt 2022. Piec na pellet zapewni efektywne ogrzewanie w efektownym wydaniu. Dzięki dużej ilości wzorów i kolorów każdy znajdzie urządzenie pasujące do jego wnętrza.

Piecyki opalane drewnem

Kominkowe piecyki na drewno to idealne połączenie klasycznego kominka i współczesnego designu. Miłośnikom klasyki polecamy zwrócić szczególną uwagę na piecyki wykończone ceramicznymi kaflami. Dla zwolenników stylu skandynawskiego oferujemy urządzenia w obudowie stalowej. Szeroka gama kształtów i kolorów sprawi, że staną się idealnym elementem wystroju wnętrza w Państwa domach. Ciekawym rozwiązaniem są również piecyki akumulacyjne. Są one zbudowane z takich materiałów i w taki sposób aby dodatkowo zwiększać parametry grzewcze urządzenia. Zmagazynowaną w sobie energię takie urządzenia oddają jeszcze długi czas po wygaśnieciu ognia w palenisku.

Piecyki hybrydowe

Piecyki hybrydowe to urządzenia w których można spalać zarówno drewno, jak i pellet. Najlepszy wybór dla osób ceniących sobie uroki palenia drewnem, które jednocześnie chcą skorzystać z wygody zautomatyzowanego opalania pelletem. Urządzenia hybrydowe występują zarówno w wersji powietrznej, jak i również z płaszczem wodnym. Z powodzeniem mogą służyć jako jedyne źródło ciepła w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych piecyków wolnostojących TUTAJ

  piecyki wolnostojące  

Potrzebują Państwo porady? Nie mogą się Państwo zdecydować? Chcą Państwo zobaczyć piecyki „na żywo”?

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego znajdującego się w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej 67. Wskazówki dojazdu znajdą Państwo TUTAJ.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.