fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Aduro

Aduro opracowuje, produkuje i sprzedaje piece opalane drewnem i hybrydowe w nowoczesnym duńskim stylu. Od wielu lat specjalizujemy się w opracowywaniu pieców o wysokiej technologii z najnowocześniejszymi i najbardziej zaawansowanymi zasadami spalania. Nie uwzględniamy jakości produktu i zawsze staramy się łączyć techniczne i estetyczne z wymaganiami użytkowników końcowych w zakresie przyjazności dla użytkownika. W całej Europie zainstalowano ponad 350 000 pieców Aduro.

aduro

aduro

Aduro i środowisko
Wszystkie nasze piece zostały zaprojektowane przez duńskich architektów, których głównym celem było stworzenie nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska pieców w atrakcyjnych cenach. Względy środowiskowe są dla nas bardzo ważne, dlatego większość naszych pieców nosi Nordic Ecolabel. Ten certyfikat środowiskowy stawia między innymi wymagania dotyczące emisji (<2 g cząstek na kg. Drewna), wydajności i odpowiedzialnej produkcji. Oprócz Nordic Ecolabel, więcej naszych produktów jest zatwierdzonych przez DEFRA do użytku w strefach wolnych od dymu tytoniowego w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Piece te są zwolnione na mocy sekcji 21 ustawy o czystym powietrzu z 1993 r. Do użytku w obszarach kontroli dymu w Wielkiej Brytanii. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym importerem w Wielkiej Brytanii lub Irlandii Północnej. Walory środowiskowe są jednymi z najlepszych na świecie, a produkty są łatwe w użyciu.

Jednak zawsze do konsumenta należy zapewnienie ekologicznie czystego spalania poprzez prawidłowe spalanie. Przy prawidłowym opalaniu drewnem piec Aduro jest neutralnym źródłem ciepła na CO2 – średnio każdy piec oszczędza środowisko dla emisji ok. 4 tony CO2. Czyste piece kominkowe zapewniają energię odnawialną i są doskonałym uzupełnieniem innych źródeł energii.

Zdobywca nagrody European Business Award for the Environment 2018
Poniedziałek 18 czerwca 2018 r. Aduro A / S zostało nagrodzone prestiżową Europejską Nagrodą Biznesową dla Środowiska na poziomie krajowym w kategorii „Zrównoważone produkty i usługi”. Nagroda została przyznana za innowacyjny i zrównoważony produkt Aduro Hybrid. Europejskie nagrody biznesowe dla środowiska są hołdem dla najbardziej świadomych ekologicznie firm w Europie, dążąc tym samym do promowania innowacyjnych i zrównoważonych inicjatyw. Możesz przeczytać więcej o nagrodzie tutaj.

Jakość w atrakcyjnych cenach
W Danii, jak również na rynkach eksportowych, Aduro stało się dostawcą wysokiej jakości pieców o prostym i spójnym stylistycznie designie. Wydajność i świadomość kosztów w całym łańcuchu wartości od produkcji do konsumenta końcowego zapewnia konsumentowi końcowemu dobrą jakość w korzystnej cenie. Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych pieców, które uwzględniają zapotrzebowanie konsumentów końcowych na wzornictwo i funkcjonalność.

Odwiedź stronę producenta tutaj.


Firma Gazelle 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015
Ze względu na wyjątkowo wysoki wzrost i dobre wyniki finansowe w ostatnich latach, Aduro zostało wybrane na spółkę Gazelle. W Danii firma Gazelle jest mniej więcej synonimem szybko rozwijającej się firmy, a każdego roku firmy są oceniane i wybierane i honorowane są najbardziej zdrowe i szybko rozwijające się firmy.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.