fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

THERMOROSSI

Kominki i piecyki Thermorossi są produkowane od 1968 roku i do dnia dzisiejszego firma jest prowadzona przez rodzinnę Rossi. 

Thermorossi jest jednym z czołowych europejskich producentów oferujących swoje produkty w większości krajów Europy oraz na innych kontynentach.  Produkty i ich rozwiązania techniczne są w większości opatentowane i zastrzeżone, co potwierdza unikalność oferty.

Kominki i piecyki Thermorossi czyli wyjątkowa technologia

W ofercie tego Włoskiego producenta mamy piecyki na drewno i piecyki na pellet. Możemy także wybierać, czy chcemy ogrzewać powietrzem jedno pomieszczenie czy wiecej, a może chcemy ogrzewać domprzy użyciu instalacji centralnego ogrzewania.

Unikalnym rozwiązaniem odzysku ciepła dla powietrznych urządzeń jest wymiennik ciepła Thermocore. Są to pionowe rury w których ogrzewane jest powietrza. Takie rozwiązanie pozwala na dystrybucję powietrza nawet na odległość 16 metrów.

Kominki i piecyki Thermorossi na pellet z płaszczem wodnym są wyposażone w pompę obiegową i naczynie przeponowe. W tych urządzeniach mamy możliwość skonfigurowania pracy piecyków i kotłów z grzejnikami, zasobnikiem wody użytkowej, oraz buforem. Produkty Thermorossi do instalacji w systemie centralnego ogrzewania mają zastosowaną ciekawą technologię- palenisko Pellet Power. Jest to system czyszczenia dbający aby palenisko było zawsze czyste, zwiększając sprawność urządzenia.

Ciekawą pozycją w ofercie jest zasobnik Thermocell. Jest to połączenie zasobnika ciepłej wody użytkowej z buforem. Jednostka posiada możliwość podłączenia kilku niezależnych źródeł ciepła.

Kominki i piecyki Thermorossi czyli wyjątkowy design

Kominki i piecyki Thermorossi wyróżniają się nie tylko technologią, ale też designem. Możemy wybierać w wykończeniach stalowych, szklanych, kamiennych i kafli ceramicznych.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się piecyk Saint Moritz wykończony pięknymi kaflami ceramicznymi. Piecyk jest dostępny w wersji na pellet i na drewno. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piecyków marki Thermorossi TUTAJ

kominki i piecyki thermorossi kominki i piecyki thermorossi kominki i piecyki thermorossi

Kuchnie Thermorossi

Nie zapominajmy, że Thermorossi to nie tylko kominki i piece, ale też kuchnie na drewno. Są to stylowe urządzenia dzięki, którym możemy gotować, piec i ogrzewać dom jednocześnie. Tak samo jak piecyki na drewno mogą być to urządzenia powietrzne i z płaszczem wodnym. Takie rozwiązanie będzie idealne do kuchni otwartych na salon i domków wakacyjnych. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta TUTAJ

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.