Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

THERMOROSSI

Thermorossi to włoski producent piecyków kominkowy, kominków oraz kotłów 5 klasy na pellet. W ofercie Thermorossi znajdują się również piecyki wolnostojące oraz kuchnie na drewno. Wszystkie produkty są bardzo elegancko wykonane i posiadają nienaganny design, w połączeniu w nowoczesną techniką.

Firma powstała w 1968 roku i od początku swojego istnienia rozpoczęła produkcję urządzeń kominkowych. Do dzisiejszego dnia Thermorossi pozostaje w rękach firmy Rossi. 

Jest to jeden z czołowych europejskich producentów oferujących swoje produkty w większości krajów Europy oraz na innych kontynentach.  Produkty i ich rozwiązania techniczne są w większości opatentowane i zastrzeżone, co potwierdza unikalność oferty.

Piecyki na pellet oferowane są w wersji powietrznej z przeznaczeniem do ogrzewania jednego pomieszczenia lub z dystrybucją do kilku oraz w wersji z płaszczem wodnym. Urządzenia na pellet do centralnego ogrzewania są wyposażone w pompę obiegową oraz naczynie przeponowe.

Istnieje możliwość skonfigurowania pracy piecyków na pellet lub kotłów z grzejnikami, zasobnikiem wody użytkowej oraz buforem.

Unikalnym rozwiązaniem odzysku ciepła dla powietrznych urządzeń jest wymiennik ciepła Thermocore. Są to pionowe rury w których ogrzewane jest powietrza. Takie rozwiązanie pozwala na dystrybucję powietrza nawet na odległość 16 metrów.

Produkty Thermorossi z płaszczem wodnym są wyposażone w palenisko PelletPower, które dba o czystość. Dzięki ruchomemu ramieniu otwory paleniska pozostają zawsze czyste zwiększając sprawność urządzenia.

Ciekawą pozycją w ofercie jest zasobnik Thermocell. Jest to połączenie zasobnika ciepłej wody użytkowej z buforem. Jednostka posiada możliwość podłączenia kilku niezależnych źródeł ciepła.

Odwiedź stronę producenta tutaj.

Bogata kolorystyka piecyków na pellet oraz ich design sprawiają, że produkty Thermorossi są idealną ofertą dla klientów bardziej wymagających.

Thermorossi Bellavista

Thermorossi, jako jedyny producent na rynku oferuje powietrzne piecyki na pellet w wersji z szybą z trzech stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy mają możliwość oglądania ognia z każdej strony piecyka.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.