Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Poujoulat STARTINOX

Podłączenie do pieców kominkowych na drewno i pellet ze stali kwasoodpornej
STARTINOX jest naszą nową rodziną podłączeń kominowych produkowaną z zachowaniem najwyższych standardów i z wyjątkową dbałością o estetykę wykonania. System jest fabrycznie malowany na kolor czarny mat.

System Startinox posiada 5 letnią gwarancję producenta.

Zobacz produkty

Stal czarna 2mm

Rury spalinowe wykonane ze stali o grubości 2mm. Rury są wyjątkowo estetyczne, malowane proszkowo w kolorze czarny antracyt. System idealnie nadaje się do wykonania widocznych podłączeń spalinowych np. dla piecyków kominkowych na drewno.

System rur objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

Zobacz produkty

Poujoulat Starflex KIT

Elastyczne podłączenie do kominka

W przewodach dymowych w wyniku nieprawidłowego użytkowania może dojść do destrukcyjnego procesu jakim jest pożar sadzy (1000 °C). Wówczas tradycyjne podłączenia na skutek rozciągania się stali mogą uszkodzić obudowę komina lub komin ceramiczny, doprowadzając do nieszczelności przewodu kominowego. System STARFLEX KIT dzięki swej unikalnej budowie kompensuje rozciągalność stali jednocześnie oczyszczając się z sadzy. Chroni w ten sposób Twój kominek i komin ceramiczny przed uszkodzeniem. Stosowanie STARFLEX KIT daje gwarancję szczelności oraz bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.