fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Klover

Klover i jego historia rozpoczęła się na początku lat 70. XX wieku w San Bonifacio, we wschodniej prowincji Werony, w regionie o starożytnych korzeniach i bardzo ożywionej gospodarce.
Pasja do pracy, nieustanna determinacja i silne pragnienie rozwoju, przekazywane z ojca na syna, sprawiły, że mały przemysł rzemieślniczy przekształcił się w zaawansowane przedsięwzięcie biznesowe o dobrej reputacji we Włoszech i na głównych rynkach międzynarodowych dzięki swojej jakości oraz innowacje, wartości należące do trwałej tradycji rodzinnej.

Klover

Wybór KLOVER oznacza wejście w świat doskonałości, który jest w 100% wyprodukowany we Włoszech. Dobre, staromodne zajęcie szczegółami i determinacja, aby wszystko naprawić, z czasem przekształciły się w dopracowane procedury, które nigdy nie zaniedbują żadnej fazy produktu: mamy wszystko pod kontrolą – projekt techniczny, pozyskiwanie materiałów, testy prototypów i próby na końcu linii. Pasja do „robienia rzeczy właściwie”, która skłania firmę do badania nowych rozwiązań z myślą o dobrobycie i zrównoważeniu środowiskowym.

Technologia spalania pelletu KLOVER bardzo szanuje środowisko, ponieważ emisje tlenku węgla, które uwalnia do atmosfery, są znacznie poniżej limitów, które wkrótce wejdą w życie. Opalany drewnem system KLOVER zapewnia również wyniki w granicach limitów dla urządzeń tej samej kategorii. Te ważne korzyści są wynikiem ciągłych badań i ciągłego rozwoju, których celem jest wytwarzanie produktów o wysokiej trwałości.

Produkty KLOVER to idealne połączenie innowacji, wysokiej wydajności i maksymalnego bezpieczeństwa, ponieważ są wynikiem procedur firmowych opartych na koncepcji całkowitej, rygorystycznej kontroli nawet najmniejszych detali. Dowodem na to jest udana certyfikacja systemu zarządzania jakością zgodnie z normą UNI EN ISO 9001: 2008 w odniesieniu do jego projektowania, sprzedaży i serwisowania systemów ogrzewania i gotowania na pellet i / lub opalanych drewnem.

Odwiedź stronę producenta tutaj

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.