Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Invicta

INVICTA to francuski producent pieców wolnostojących oraz wkładów kominkowych. Bogate tradycje firmy oraz doświadczenie sięgające 1924 roku czynią INVICTA niekwestionowanym liderem na rynku europejskim. Piece kominkowe INVICTA cechuje innowacyjność, funkcjonalność, a także komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. INVICTA posiada cztery fabryki, w tym własną odlewnię, dzięki czemu sprawuje bezpośrednią kontrolę nad całym procesem produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

INVICTA łączy niepowtarzalny design pieców wolnostojących z najnowszymi proekologicznymi rozwiązaniami technicznymi. Niektóre z innowacji stworzonych przez INVICTA, jak choćby system wtórnego spalania POST-combustion, znacząco przyczyniły się do optymalizacji energetycznej pieców kominkowych. Zespół techniczny INVICTA stale pracuje nad ulepszaniem pieców, tak aby były one zgodne z oczekiwaniami Klientów, a co za tym idzie designerskie, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska.

Invicta

Odwiedź stronę producenta tutaj

Piece żeliwne lub stalowe
Dzięki piecowi na drewno, żeliwie lub stali będziesz cieszyć się łagodnym upałem. I bardzo szybko uzyskasz oszczędności energii. To znacznie obniży rachunki za ogrzewanie. Gama produktów oferuje piece na drewno z dwóch różnych materiałów. Oto kilka kluczowych argumentów, które pomogą ci wybrać.

Dlaczego warto wybrać żeliwny piec na drewno?
Żeliwo jest historycznym wyborem głównych producentów urządzeń do opalania. Jest to zatem idealny materiał grzewczy ze względu na doskonałą przewodność cieplną i wysoką bezwładność. Ciepło wytwarzane podczas spalania drewna jest magazynowane przez topienie. Następnie jest regularnie przywracany do domu dzięki regularności programu.

Wiele innych cennych właściwości sprawia, że ​​żeliwo jest idealnym materiałem na piece na drewno:
• bardzo długa żywotność i odporność na odkształcenia na gorąco.
• doskonała płynność (płynność stopu). I tak wykończenie „brzoskwiniowa lub aksamitna” z akcentem niemal jedwabistym.
• Opanowanie materiału żeliwnego pozwala Invicta zaproponować modele o oryginalnych i designerskich kształtach.

Dlaczego warto wybrać stalowy piec na drewno?
W przeciwieństwie do żeliwa materiał stalowy naturalnie nie akumuluje ciepła. Aby przezwyciężyć tę wadę, komora spalania stalowego pieca na drewno jest często pokryta panelami wermikulitowymi lub betonem ogniotrwałym. Panele te przechowują ciepło wytwarzane przez spalanie kłód. Invicta zdecydowała się również ubrać wnętrze niektórych stalowych pieców zdejmowanymi częściami żeliwnymi. Jest jeszcze bardziej jakościowy i odporny!

Lżejszy niż żeliwny piec, stalowy piec na drewno zapewnia dyskrecję i wydajność w codziennym życiu. Stalowy piec oferuje idealne wykończenie i jest dostępny w różnych estetyce.

Producent oferuje kilka modeli pieców na drewno z żeliwa lub stali. Masz wybór systemu grzewczego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.