fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Żeliwne kozy Invicta

INVICTA to francuski producent pieców wolnostojących oraz wkładów kominkowych. Bogate tradycje firmy oraz doświadczenie sięgające 1924 roku czynią INVICTA niekwestionowanym liderem na rynku europejskim. Żeliwne kozy INVICTA cechuje innowacyjność, funkcjonalność, a także komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. INVICTA posiada cztery fabryki, w tym własną odlewnię, dzięki czemu sprawuje bezpośrednią kontrolę nad całym procesem produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

INVICTA łączy niepowtarzalny design pieców wolnostojących z najnowszymi proekologicznymi rozwiązaniami technicznymi. Niektóre z innowacji stworzonych przez INVICTA, jak choćby system wtórnego spalania POST-combustion, znacząco przyczyniły się do optymalizacji energetycznej pieców kominkowych. Zespół techniczny INVICTA stale pracuje nad ulepszaniem pieców, tak aby były one zgodne z oczekiwaniami Klientów, a co za tym idzie designerskie, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska.

kozy żeliwne Invicta

Kozy żeliwne lub Stalowe Invicta

Kozy żeliwne i stalowe Invicta gwarantują ciepło w pięknym wykonaniu. Gama produktów oferuje piece na drewno z dwóch różnych materiałów. Oto kilka kluczowych argumentów, które pomogą ci wybrać.

Dlaczego warto wybrać żeliwny piec na drewno?
Żeliwo jest historycznym wyborem głównych producentów urządzeń do ogrzewania. Jest to zatem idealny materiał grzewczy ze względu na doskonałą przewodność cieplną i wysoką bezwładność. Ciepło wytwarzane podczas spalania drewna jest magazynowane przez korpus urządzenia. Następnie jest regularnie oddawane do domu.

Wiele innych cennych właściwości sprawia, że ​​żeliwo jest idealnym materiałem na piece na drewno:
• bardzo długa żywotność i odporność na odkształcenia 
• własna produkcja materiału żeliwnego pozwala Invicta zaproponować modele o oryginalnych i designerskich kształtach.

Dlaczego warto wybrać stalowy piec na drewno?
W przeciwieństwie do żeliwa materiał stalowy naturalnie nie akumuluje ciepła. Aby przezwyciężyć tę wadę, komora spalania stalowego pieca na drewno jest często pokryta panelami wermikulitowymi lub betonem ogniotrwałym. Panele te przechowują ciepło wytwarzane przez spalanie drewna. Invicta zdecydowała się również ubrać wnętrze niektórych stalowych pieców zdejmowanymi częściami żeliwnymi. 

Producent oferuje kilka modeli pieców na drewno z żeliwa lub stali. Masz wybór systemu grzewczego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Odwiedź stronę producenta tutaj

Zapoznaj się z naszą ofertą firmy Invicta TUTAJ

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.