fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominki i piecyki Ravelli

Ravelli jest jednym z największych na świecie producentów pieców, kominków, kotłów i kuchenek. Kominki i piecyki Ravelli wykorzystują energię odnawialną, taką jak pellet i drewno.

Dzięki 20-letniej historii wiodącego gracza w branży, Ravelli z powodzeniem przeszedł z firmy rodzinnej do organizacji zarządzającej dzięki wsparciu inwestora instytucjonalnego.
Swoje kominki i piecyki Ravelli eksportuje do ponad 40 krajów. Silna obecności w Europie, poprzez szeroką sieć agentów i dystrybutorów oraz dwie spółki zależne w USA i Francji. Producent sprzedaje również w Południowej Afryce, Chile, Japonii i Nowej Zelandii, zapewniając silną obecność geograficzną na wszystkich 5 kontynentach.
Program rozwoju biznesu Ravelli ma na celu dalsze umocnienie pozycji w branży poprzez ważne inwestycje w badania i innowacje oraz ekspansję rynku.
Dzięki dbałości o design i najnowocześniejsze technologie, Ravelli oferuje szeroką gamę doskonałych produktów pod względem wydajności energetycznej i jakości.
Wreszcie uwaga Ravelli, którą poświęca swoim usługom posprzedażnym, ma na celu zagwarantowanie całkowitej satysfakcji klientów.

Ravelli fabryka

 

Badania i rozwój

Dział techniczny to miejsce, w którym nasi inżynierowie projektują nowe modele i najnowocześniejsze technologie. Stale koncentrując się na innowacjach, niezawodności i zrównoważeniu środowiskowym.
Produkty przechodzą następnie do obszaru testowego. Tam są testowane, aby zapewnić ich niezawodność i trwałość.
Laboratorium składa się z zespołu inżynierów, ściśle współpracujących z działem technicznym. Daje to możliwość tworzenia produktów o najwyższym poziomie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa.
Po zakończeniu normalnych testów laboratoryjnych wszystkie modele są następnie certyfikowane przez najważniejsze instytucje europejskie. Certyfikaty te formalnie potwierdzają testy i zatwierdzenie produktu zgodnie ze standardami instytucji, dając konkretny dowód jakości, bezpieczeństwa i całkowitej zgodności z normami środowiskowymi .
Te certyfikaty oznaczają, że jakość staje się stałą wartością, stanowiącą zamkniętą gwarancję projektu, produkcji, bezpieczeństwa i funkcji produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ravelli TUTAJ

Nasze realizacje mogą Państwo śledzić na naszym FACEBOOK’U

kominki i piecyki Ravelli kominki i piecyki Ravelli kominki i piecyki Ravelli

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.