Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

RAVELLI

Ravelli jest jednym z największych na świecie producentów pieców, kominków, kotłów i kuchenek, które wykorzystują energię odnawialną, taką jak pellet i drewno.

Odwiedź stronę producenta tutaj.

Dzięki 20-letniej historii wiodącego gracza w branży, Ravelli z powodzeniem przeszedł z firmy rodzinnej do organizacji zarządzającej dzięki wsparciu inwestora instytucjonalnego.
Ravelli eksportuje markę „Made in Italy” w ponad 40 krajach o silnej obecności w Europie, poprzez szeroką sieć agentów i dystrybutorów oraz dwie spółki zależne w USA i Francji. Producent sprzedaje również w Południowej Afryce, Chile, Japonii i Nowej Zelandii, zapewniając silną obecność geograficzną na wszystkich 5 kontynentach.
Program rozwoju biznesu Ravelli ma na celu dalsze umocnienie pozycji w branży poprzez ważne inwestycje w badania i innowacje oraz ekspansję rynku.
Dzięki dbałości o design i najnowocześniejsze technologie, Ravelli oferuje szeroką gamę doskonałych produktów pod względem wydajności energetycznej i jakości.
Wreszcie uwaga Ravelli, którą poświęca swoim usługom posprzedażnym, ma na celu zagwarantowanie całkowitej satysfakcji klientów.

 

Badania i Rozwój

Dział techniczny to miejsce, w którym nasi inżynierowie projektują nowe modele i najnowocześniejsze technologie, stale koncentrując się na innowacjach, niezawodności i zrównoważeniu środowiskowym, doprowadzając ciepło do maksimum.
Produkty przechodzą następnie w obszarze testowym, gdzie są testowane, aby zapewnić ich niezawodność i trwałość.
Laboratorium składa się z zespołu inżynierów, ściśle współpracujących z działem technicznym w celu tworzenia produktów o najwyższym poziomie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa.
Po zakończeniu normalnych testów laboratoryjnych wszystkie modele są następnie certyfikowane przez najważniejsze instytucje europejskie: certyfikaty te formalnie potwierdzają testy i zatwierdzenie produktu zgodnie ze standardami instytucji, dając konkretny dowód jakości, bezpieczeństwa i całkowitej zgodności z normami środowiskowymi .
Te certyfikaty oznaczają, że jakość staje się stałą wartością spełniającą oczekiwania klienta, stanowiącą zamkniętą gwarancję projektu, produkcji, bezpieczeństwa i funkcji produktu.

Ravelli fabryka

Każdy piec Ravelli został poddany praktycznym testom przez zespół profesjonalnych testerów i jest certyfikowany zgodnie z najsurowszymi obowiązującymi normami w celu zagwarantowania maksymalnej niezawodności i 100% bezpieczeństwa przez cały czas…

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.