Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Powietrzne piecyki na pellet

Piecyki wolnostojące na pellet w wersji powietrznej to idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń w sposób ciągły. Posiadają wbudowany zasobnik na pellet oraz pełną automatykę, dzięki której same rozpalają się i wygaszają pilnując zadanej temperatury pomieszczenia. Powietrzne piecyki są wyposażone w wentylator ciepłego powietrza. Najnowsze urządzenia posiadają możliwość wyłączenia wentylatora, dzięki czemu pracują niemal bezgłośnie, zapewniając komfort użytkownikom.

Najciekawsze rozwiązania prezentują włoscy producenci: Ravelli, Thermorossi oraz EdilKamin.

Zobacz produkty

Piecyki na pellet z dystrybucją powietrza

Piecyki powietrzne występujące w wersji z dystrybucją powietrza są przeznaczone do ogrzewania jednocześnie kilku pomieszczeń. Posiadają wbudowane nawet trzy wentylatory, a dzięki zastosowaniu kanałów dgp istnieje możliwość ogrzewania pokoju w odległości nawet 15 metrów od piecyka. 

Piecyki w nowej technologii są w pełni hermetyczne (nadają się do montażu w domu z wentylacją mechaniczną) oraz wyposażone w mechaniczne czyszczenie paleniska. Takie rozwiązanie wydłuża konieczność czyszczenia piecyka  nawet do dwóch tygodni.

Specjalistą nowych technologii jest producent Ravelli.

Zobacz produkty

Piecyki na pellet z płaszczem wodnym

Wolnostojące piecyki na pellet z płaszczem wodnym to nic innego jak znane kotły centralnego ogrzewania, ale przeznaczone do montażu w salonie. Piecyki posiadają różnorodne wykończenia, również w ceramice. Zaletą jest szyba paleniska, która pozwala cieszyć się pięknym ogniem.

Nasze piecyki z płaszczem wodnym przeznaczone są do współpracy zarówno z grzejnikami, jak również z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową czy zbiornikiem buforowym. Piecyki na pellet mogą współpracować z innymi źródłami ciepła w domu, jak piec gazowy czy panele solarne.

Ciekawą stylistykę swoich piecyków prezentuje Thermorossi.

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.