fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

EK63- Nowa marka EdilKamin

EK63 to nowa marka znanego i lubianego włoskiego producenta Edilkamin & CO. Przede wszystkim jej celem jest wprowadzenie na rynek nowoczesnych technologii w przystępnej cenie. 
„Stworzone z potrzeby wysoko rozwiniętej technologii, pamiętając o oszczędnościach, z zieloną duszą”- to jest właśnie nowa marka EK63.

Piecyki na pellet EK-63 to nowoczesne urządzenia do ogrzewania. Są hermetyczne dlatego idealnie sprawdzą się do domów pasywnych. Dodatkowo w gamie produktów możemy wybierać czy chcemy ogrzać jedno pomieszczenie przy pomocy wentylatora frontowego lub konwekcyjnie. Ponadto są też dostępne piecyki wolnostojące z jednym albo dwoma wentylatorami do DGP. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ogrzać nawet cały dom. 

Jednym z ciekawszych i bardziej praktycznych rozwiązań jest fakt, że możemy niezależnie regulować moc pracy każdego z wentylatorów. Ponadto w standardzie piecyki są wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki czemu możemy sterować piecykiem z każdego miejsca na świecie. 

Bardzo ciekawą propozycją od EK-63 jest piecyk na pellet SPY110+. To piecyk wolnostojący, hermetyczny, z modułem wifi i wszystkimi innymi nowoczesnymi technologiami, które są standardem dla tej marki. Obudowa tego piecyka jest dostępna w dwóch wersjach: szklanej i stalowej. Przede wszystkim jednak jego największą zaleta tego kominka na pellet jest podwójna szyba. Dodatkowo szyba zewnętrzna jest szyba typu „magic glass”. Oznacza to, że kiedy w piecyku się nie pali to nie widzimy wnętrza paleniska, dopiero w momencie kiedy w palenisko pojawia się ogień szyba staje się przezroczysta i możemy cieszyć się widokiem ognia. Podwójna szyba to także większe bezpieczeństwo zwłaszcza przy ciekawskich zwierzakach lub dzieciach. 

Piecyki na pellet EK-63- technologie

1. Zintegrowany moduł wi-fi umożliwiający zarządzaniem praca piecyka z każdego miejsca na świecie
2. Hermetyczna budowa piecyka pozwalająca na instalację w domach pasywnych z mechaniczną wentylacją
3. Ceramiczna zapalarka
4. Tryby pracy:
– ręczny
– automatyczny- pozwalający na wygodne sterowanie
5. Wbudowany programator czasu pracy- piec włącza się i wyłącza o zadanych godzinach
6. funkcja RELAX pozwalająca na całkowite wyłączenie nadmuchu wentylatora podczas pracy
7. Regulacja siły nadmuchu wentylatora ciepłego powietrza
8. funkcja Comfort Clima pozwalająca utrzymać stabilna temperaturę w pomieszczeniu
9. Easy Timer pozwalający na zaprogramowanie wyłączenia piecyka z opóźnieniem czasowym
10. Kontrola płomienia- automatyczne sterowanie procesem spalania aby zminimalizować straty ciepłaHistoria powstania EK-63

Od założenia w 1963r. firma Edilkamin stale zwiększa swoje kompetencje i rozwija się. W rezultacie stał się liderem na europejskim rynku w sektorze ogrzewania biomasą. 

Dziś, dzięki prawie 60-letniemu doświadczeniu, Edilkamin&Co. posiada idealne rozwiązania technologiczne, ekologiczne i projektowe aby odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów. W celu zaspokojenia potrzeb rozszerzającej się grupy klientów firma zdecydowała się zaproponować dwie marki. Każda z nich ma swoje cechy charakterystyczne. 

Historyczna marka Edilkamin proponuje wiodący asortyment dla najwyższego, świadomego i wymagającego odbiorcy. Nowa marka EK63 oferuje rozwiązania dla kolejnych pokoleń technologicznych, które pomimo chęci oszczędności, nie chcą iść na kompromis w kwestii jakości.

 Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się ze wszystkimi zaletami piecyków na pellet EK-63 w naszym salonie na ulicy Łódzkiej 67 w Konstantynowie Łódzkim.  

Dodatkowo zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na FACEBOOK’U. Ponadto mogą tam Państwo śledzić najnowsze promocje. 

Ponadto więcej ciekawych informacji znajdą Państwo na naszym BLOGU

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.