fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Jolly-Mec

Jolly-Mec w 1968 roku wprowadził kominek, który może ogrzewać wszystkie grzejniki.

Umieszczenie kominka w centrum domowego systemu grzewczego: taka była intuicja Emilio Manenti, założyciela Jolly-Mec. Firma skonsolidowała swoje plany opracowania kompletnych systemów wokół kominka lub pieca, które mogłyby ogrzewać cały dom, niezależnie lub zintegrowane z innymi źródłami ciepła.

Ogromna uwaga poświęcona projektowaniu produktu i fazom testów, a także szkolenie na najwyższym poziomie zaangażowanych techników sprawiły, że Jolly-Mec jest liderem w produkcji kominków, pieców i kompletnych domowych systemów grzewczych z biomasy.

Oko na przyszłość
Dynamiczny, wykwalifikowany i stale wyszkolony zespół, zbudowany na tradycyjnych zasadach, ale skupiony na innowacjach: Jolly-Mec to jeszcze więcej.
Powołanie międzynarodowe, ciągła aktualizacja i znaczne inwestycje w badania i rozwój: Jolly-Mec koncentruje się na ciągłych eksperymentach mających na celu ciągłą poprawę.

Dziś Jolly Mec ze swoimi produktami „Made in Italy” jest synonimem wysokiej jakości, maksymalnej wydajności i stylowego wzornictwa.

Odwiedź stronę producenta tutaj

jolly-mec

 

Kiedy myślimy o poziomie komfortu, jakiego pragniemy w naszych domach, nie możemy zapomnieć o zdrowiu Planety, na której żyjemy.
Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jako alternatywy dla paliw kopalnych, które wpływają na efekt cieplarniany, oznacza konkretny wkład w równowagę ekosystemu.

Kodeks etyczno-środowiskowy przyjęty przez Jolly-Mec
Jako dowód na wagę, jaką przykładamy do tych tematów, podpisaliśmy Kodeks ochrony środowiska Jolly-Mec, który przewiduje następujące zobowiązania:

Wyłączne stosowanie paliw odnawialnych i przyjaznych dla środowiska
Wykorzystanie drewna lub jego produktów ubocznych do ogrzania środowiska to zrównoważony wybór: równowaga między dwutlenkiem węgla emitowanym przez drewno podczas spalania i tym, który jest pochłaniany przez roślinę podczas jej życia, wynosi zero.

Maksymalna redukcja emisji zanieczyszczeń
Celem projektu pieca grzewczego i kominka grzewczego jest zmniejszenie poziomu cząstek stałych i wszystkich szkodliwych emisji w atmosferze. Emisje gazu resztkowego pozostają znacznie poniżej dopuszczalnych wartości minimalnych, poprawiając powietrze, którym oddychamy.

Maksymalizacja wydajności energetycznej
Piece grzewcze i kominki Jolly-Mec generują całkowite spalanie z wydajnością do 92,74%. Więcej ciepła jest uzyskiwane z mniejszych ilości paliwa, co ogranicza wykorzystanie zasobów leśnych do minimum.

Namacalny wkład w dobre samopoczucie w domu
Kominki grzewcze Jolly-Mec są wyposażone w rurkę powietrzną comburent, która łączy się bezpośrednio z zewnętrzem i gwarantuje prawidłowe spalanie peletu, bez zmiany wymiany tlenu w środowisku.

Zgodność z protokołem z Kioto
Dzięki niskim poziomom emisji produkty Jolly-Mec są w pełni zgodne ze wszystkimi wymogami protokołu z Kioto, mającymi na celu osiągnięcie 20% zmniejszenia do 2020 r., Oraz dyrektywami europejskimi wydanymi na rzecz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.