Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominy izolowane

Stalowe kominy izolowanego są praktycznym rozwiązaniem dla zapewnienia prawidłowej pracy każdego kominka i piecyka, zarówno opalanego drewnem, jak i pelletem. Kwasowe kominy izolowane są ofertą systemową tzn., że pozwalając na dowolną konfigurację komina z wykorzystaniem gotowych elementów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stalowe kominy mogą być wykorzystane do każdego urządzenia oraz w każdym wariancie instalacji w dowolnym miejscy w domu. 

Zobacz produkty

Wsady kwasowe w komin

Rury wykonane ze stali kwasowej, mają swoje zastosowanie do renowacji starych kominów murowanych lub innych przewodów dymowych. Uniwersalny system pozwala na dowolną konfigurację i wykorzystanie, sprzyjające bezpiecznemu paleniu w kominkach i piecykach. Montaż wsadu kwasowego znacząco przyczynia się do poprawy warunków spalinowych oraz polepszenia działania samych urządzeń.

Zobacz produkty

Podłączenia spalinowe do komina

Rury spalinowe wykonane ze stali kwasowej lub ze stali służą zapewnieniu prawidłowego odbioru spalin z kominka lub piecyka do komina. Prawidłowa konfiguracja podłączenia spalinowego oraz wykorzystanie odpowiednich materiałów redukują efekt wydymiania z kominka. 

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.