fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominki i piecyki EdilKamin

Edilkamin jest od ponad 55 lat liderem w branży ogrzewania. Kominki i piecyki Edilkamin na drewno i pellet są tworzone przez firmę wywodzącą się z produkcji kominków. Ich celem jest rozwój w kierunku coraz bardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań. 

EdilKamin uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i wciąż się rozwija. Dzięki temu proponuje swoim klientom rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie oraz szczególnie dopracowane wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami. Celem firmy jest oferowanie najwyższej niezawodności i bezpieczeństwa, zagwarantowanych przez surowe testy, którym poddawane są wszystkie produkty.

Edilkamin eksportuje również swoją technologię i design do ponad 30 krajów na świecie.

Główna siedziba Spółki znajduje się w Lainate (koło Mediolanu, we Włoszech). Reprezentacyjnym i nowoczesnym budynku mieści się min. Biuro Dyrekcji, dział handlowy i marketingu, IT oraz sale do szkoleń technicznych.

 

Edilkamin biuro

EdilKamin z siedzibą w Lainate posiada obszerny salon wystawowy na trzech piętrach, o powierzchni 1000 m2.  Zaprezentowano tutaj  całą gamę Edilkamin w nowoczesnym otoczeniu, z funkcjonującymi produktami.
Strefa poświęcona ogrzewaniu wodnemu zawiera gamę pieców termicznych i kotłów, z przykładem instalacji kombinowanej z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym, produkcją ciepłej wody użytkowej i połączeniem paneli słonecznych.

 

Gabionetta

W miejscowości Gabbioneta znajduje się zakład produkcyjny i laboratorium Badań i Rozwoju.

W zakładzie produkcyjnym Edilkamin w Gabbioneta Binanuova montowane są wkłady kominkowe i piece na drewno i pelet z komponentów dostarczanych także z pozostałych jednostek produkcyjnych wchodzących w skład Grupy. Cykl produkcyjny jest w wysokim stopniu zautomatyzowany.

Zakład jest bardzo innowacyjny i jest symbolem coraz bardziej eko-kompatybilnej kultury rozwoju. Zainstalowana na dachu instalacja fotowoltaiczna o mocy 993,6 kW sprawia, że zakład jest samowystarczalny z energetycznego punktu widzenia i zapewnia ograniczenie emisji równą 588,6 ton CO2 w ciągu roku.

kominki i piecyki EdilKamin kominki i piecyki EdilKamin kominki i piecyki EdilKamin

W znaszej ofercie znajdą Państwo zarówno piecyki na drewno i pellet, jak i kotły na pellet firmy Edilkamin. Kotły na pellet spełniają restrykcyjne wymogoi EkoProject 2020 i dzięki temu uprawniają do dotacji z programu „Czyste powietrze”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kominków i piecyków Edilkamin TUTAJ

Nasze realizacje, nowości i promocje mogą Państwo śledzić na naszym FACEBOOK’U

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.