Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

EdilKamin

Edilkamin, od ponad 55 lat lider w branży ogrzewania na drewno i pelet, wywodzi się z firmy produkującej kominki i tworzącej wciąż bardziej ekologiczną i ekonomiczną technologię ogrzewania mieszkań.

Uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i wciąż się rozwijając, proponuje rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie oraz szczególnie dopracowane wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami.

Naszym celem jest oferowanie najwyższej niezawodności i bezpieczeństwa, zagwarantowanych przez surowe testy, którym poddawane są wszystkie produkty.

Odwiedź stronę producenta tutaj.

Edilkamin eksportuje również swoją technologię i design do ponad 30 krajów na świecie.

Główna siedziba Spółki znajduje się w Lainate (koło Mediolanu, we Włoszech), gdzie w reprezentacyjnym i nowoczesnym budynku mieszczą się Biura Dyrekcji, Dział Handlowy Dział Marketingu, Administracji, Information & Technology, aule przeznaczone na kursy techniczne i handlowe, salon wystawowy o powierzchni ponad 1000 m2 z całą gamą wystawową.

Edilkamin biuro

EdilKamin z siedzibą w Lainate gości obszerny salon wystawowy na trzech piętrach, o powierzchni 1000 m2, w którym zaprezentowano całą gamę Edilkamin w nowoczesnym otoczeniu, z funkcjonującymi produktami.
Strefa poświęcona ogrzewaniu wodnemu zawiera gamę pieców termicznych i kotłów, z przykładem instalacji kombinowanej z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym, produkcją ciepłej wody użytkowej i połączeniem paneli słonecznych.

W miejscowości Gabbioneta znajduje się zakład produkcyjny, laboratorium Badań & Rozwoju i Octagon Meeting Room.

W zakładzie produkcyjnym Edilkamin w Gabbioneta Binanuova montowane są wkłady kominkowe i piece na drewno i pelet z komponentów dostarczanych także z pozostałych jednostek produkcyjnych wchodzących w skład naszej Grupy, a cykl produkcyjny jest w wysokim stopniu zautomatyzowany.

Zakład jest bardzo innowacyjny i jest symbolem coraz bardziej eko-kompatybilnej kultury rozwoju : zainstalowana na dachu instalacja fotowoltaiczna o mocy 993,6 kW sprawia, że zakład jest samowystarczalny z energetycznego punktu widzenia i zapewnia ograniczenie emisji równą 588,6 ton CO2 w ciągu roku.

Octagon Meeting Room jest konstrukcją o silnym charakterze wzrokowym, z nowoczesnymi urządzeniami audio/wideo, będąca w stanie pomieścić do 40 osób; jest to miejsce oparte na nowej koncepcji, charakteryzujące się ośmiokątnym kształtem, w którego centrum załoga Edilkamin zwraca się do gości na przestrzeni 360°.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.