Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Romotop – seria Variant

Designerski kominek specjalnie zaprojektowany przez producenta tak, aby posiadał minimalne wymiary. Całość składa się z powietrznego wkładu kominkowego oraz specjalnie przygotowanej obudowy wykonanej ze stali. Seria Variant posiada gotowe moduły, w które można doposażyć kominek aż do uzyskania oczekiwanej wysokości. Wkłady w tej serii posiadają drzwiczki otwierane do boku.

Zobacz produkty

Romotop – seria Cara

Eleganckie kominki modułowe w wersji z szybą boczną lub trójstronna, podnoszoną do góry. Obudowa kominka jest wykonana z czarnych stalowych paneli lub z naturalnego kamienia – steatytu. Kominek posiada półkę pod paleniskiem oraz minimalne wymiary, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w każde miejsce w salonie. 

Zobacz produkty

Unico – seria Fusion

Kominki modułowe Unico to powietrzne wkłady kominkowe na drewno z dedykowanymi odbudowami wykonanymi z betonu. Właściwości obudowy pozwalają na akumulację ciepła oraz dowolny sposób wykończenia powierzchni. Obudowy Fusion występują w wersji z wkładami z szybą prostą lub z szybą boczną. Ilość betonowych modułów jest zmienna i można ją dopasować do indywidualnych wymagań.

Zobacz produkty

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?

    *Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.