fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Piecyk na pellet – czy warto?

Piecyk na pellet to rodzaj nowoczesnego urządzenia grzewczego, który cieszy się rosnącą popularnością ze względu na wygodę i niezależność, jaką daje. Użytkownicy doceniają oszczędność czasu związaną z automatycznym rozpalaniem oraz podawaniem paliwa. Jakie zalety niesie za sobą to rozwiązanie? Sprawdź!

Dlaczego warto wybrać piecyk na pellet?

Brak gryzącego dymu oraz niewielka ilość popiołu – jednym słowem czystość. Piecyk na pellet nie wymaga dokładania paliwa w trakcie palenia. Pozostawia pomieszczenie w idealnym ładzie i porządku. Co więcej, gwarantuje oszczędną i wydajną eksploatację. Sprawność urządzenia kształtuje się na poziomie 90%. Podczas spalania nie dochodzi do emisji szkodliwych dla środowiska substancji. Spełnia nawet najbardziej restrykcyjne normy unijne.

W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków montaż piecyka na pellet nie wiąże się z uciążliwymi pracami budowlanymi. Wykwalifikowani fachowcy już w kilka godzin zainstalują urządzenie, dostosowując jego parametry do indywidualnych potrzeb domowników. Istnieje możliwość zaprogramowania czasu pracy piecyka oraz temperatury, jak również zdalnego uruchamiania i sterowania. Wykorzystywane paliwo jest w pełni naturalne, ekologiczne i czyste. Pellet powstaje bowiem z trociny drewnianej sprasowanej pod wysokim ciśnieniem.

Nie można także zapomnieć o atrakcyjnym designie piecyków, które zapewniają wyjątkową wizję ognia. Na rynku znajduje się bogaty wybór kształtów i wariantów kolorystycznych. Jedno jest pewne – to funkcjonalny i opłacalny ekonomicznie wybór.

EkoFlam – piecyki na pellet

W szerokiej ofercie EkoFlam znajdziesz piecyki na pellet, które pochodzą od znanych i cenionych w branży marek, takich jak: Ravelli, Nobis, Klover czy Thermorossi. To urządzenia, które samodzielnie dawkują pellet do paleniska oraz wytwarzają ogień. Dostarczają dokładnie taką moc grzewczą, jakiej potrzebują domownicy. Piecyki wyposażone zostały w wentylator spalin, który monitoruje proces spalania. Mogą współpracować z pompą ciepła, piecem gazowym lub panelami solarnymi. Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?
    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.