fbpx
Pon – Pt 10.00 – 18.00 | Sob 10.00 – 13.00

Kominki hybrydowe na drewno i pellet!

Zmieniający się rynek urządzeń kominkowych, zaowocował szybkim rozwojem piecyków kominkowych posiadających możliwość spalania zarówno drewna, jak i pelletu. Nowoczesne dwupaliwowe piecyki Nobis oferują użytkownikowi w pełni funkcjonalne urządzenie grzewcze wykorzystujące pellet w codziennym ogrzewaniu. Komfort użytkowania zapewnia wyjątkowa technologia. Między innymi mechaniczne – obrotowe czyszczenie paleniska pozwalające użytkownikowi na wybieranie popiołu z popielnika raz na 3-4 tygodnie, czy możliwość konwekcyjnego ogrzewania pomieszczenia – cicha praca, dzięki żeliwnej konstrukcji korpusu paleniska. Dodatkowo w każdej chwili, piecyk oferuje możliwość załadunku drewna.

W pełni hybrydowe rozwiązanie oferuje model Nobis Unica, które automatycznie zmienia tryb pracy z pelletu na drewno i odwrotnie, gdy drewno zostanie wypalone. Zmiana opału nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych czynności, poza załadunkiem drewna. Dodatkowo automatyka piecyka kontroluje i optymalizuje proces spalania drewna, co znacząco zwiększa jego wydajność.

Nowością w ofercie jest rozwiązanie bi-fuel- piecyk Nobis Libera. Piecyk oferuje nieco prostsze rozwiązanie w odniesieniu do zmiany paliwa. W trybie spalania drewna użytkownik otrzymuje standardowe rozwiązanie dla piecyków kominkowych, wymagające ręcznego zarządzania procesem spalania.

Niezależnie od rozwiązania piecyki dwupaliwowe Nobis oferują pełną wolność wyboru ogrzewania.

Kominki hybrydowe na drewno i pellet

Kominki hybrydowe na drewno i pellet – top oferta!

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

Skontaktuj się z nami

W czym możemy Ci pomóc?




    * Pole wymagane

    W czym możemy Ci pomóc?
    error: Zawartość zabezpieczona.